●商品情報
?アンモニア臭をスピード脱臭
?大容量吸着 + 酸化分解で強力脱臭
?4方向から空気を吸い込み、浮遊しているニオイの元を強力に吸引します。

?メーカー/富士通ゼネラル
?型番/DAS-303E
?年式/2015年製
?畳数の目安/脱臭除菌?20畳、加湿(プレハブ)?14畳(木造)?8.5畳
?加湿用水タンク/2.6l
?サイズ/幅300mm×奥行276mm×高さ446mm
?本体重量/6.2kg
※詳細はメーカーHP等でご確認ください。

●状態/【中古】
?キズやスレ、使用感がございます。
?セットされているフィルターの状態はキレイですが、本体外装にスレキズがございます。

●付属品/-

●保証/90日間の動作保証

●送料無料 

※随時更新してはおりますが、他サイトにて同時販売中のため購入のタイミングによっては売り切れの場合がございます。売切れの際はご連絡いたします。

商品説明

中古でも安心の90日保証

徹底した検品?清掃作業

Zkontrolovat smlouvu

中古 富士通ゼネラル プラズマイオン加湿脱臭機 PLAZIONプラズィオン【ファッションの大好評】 脱臭20畳 加湿14畳、空調家電 中古富士通ゼネラル DAS-303E-T :d1401520:エスネットショップ 脱臭20畳 ヤフー店

Kontrola Smluv

Objednávka do 3 minut, jistota a bezpečí na celý život

Jednoduše smlouvy nahrajte k on-line objednávce. Zkušený právník smlouvu i nemovitost po právní stránce zkontroluje, upozorní vás na rizika a doporučí, jak dále postupovat.
Neriskujte celoživotní úspory a pošlete nám smlouvu k pečlivé kontrole.

On-line kontrola smlouvy

5.990,- Kč
V případě zaslání více než 2 smluv najednou poskytujeme individuální ceny.

Zkontrolovat smlouvu
●商品情報·アンモニア臭をスピード脱臭·大容量吸着 + 酸化分解で強力脱臭·4方向から空気を吸い込み、浮遊しているニオイの元を強力に吸引します。·メーカー/富士通ゼネラル·型番/DAS-303E·年式/2015年製·畳数の目安/脱臭除菌·20畳、加湿(プレハブ)·14畳(木造)·8.5畳·加湿用水タンク/2.6l·サイズ/幅300mm×奥行276mm×高さ446mm·本体重量/6.2kg※詳細はメーカーHP等でご確認ください。●状態/【中古】·キズやスレ、使用感がございます。·セットされているフィルターの状態はキレイですが、本体外装にスレキズがございます。●付属品/-●保証/90日間の動作保証●送料無料 ※随時更新してはおりますが、他サイトにて同時販売中のため購入のタイミングによっては売り切れの場合がございます。売切れの際はご連絡いたします。
Zkušení právníci advokátní kanceláře KROUPAHELÁN

Smlouvy kontrolujeme již od roku 2008 a za tu dobu nám jich rukama prošly stovky. Známe podmínky úvěrových bank, četli jsme smlouvy desítek realitních kanceláří a developerů a dobře tak víme, na co si dát pozor. Pracujeme on-line. K ruce jsme vám v Praze i v Brně. Advokacii děláme poctivě a s nadšením.

Zjistit více o advokátní kanceláři KROUPAHELÁN
中古 富士通ゼネラル プラズマイオン加湿脱臭機 PLAZIONプラズィオン【ファッションの大好評】 脱臭20畳 加湿14畳、空調家電 中古富士通ゼネラル DAS-303E-T :d1401520:エスネットショップ 脱臭20畳 ヤフー店
Smlouvy kontrolujeme
od A do Z

Prověříme smlouvu, nemovitost i prodávajícího. Kontrolujeme každý detail. Zaměřujeme se na právní vady, platební podmínky, dodací termíny, záruky a smluvní pokuty.

Právní pomoc, které budete rozumět

Při hodnocení smlouvy vás ušetříme odborných termínů. Po provedení kontroly vám zavoláme a bod po bodu s vámi vše projdeme.

Jedna cena bez ohledu na počet stran

Cenu nikdy nenavyšujeme. Platí se až po dodání služby.

Výsledek kontroly již do druhého dne

Výsledek kontroly vám standardně dodáme do 3 pracovních dnů nebo expresně do druhého pracovního dne.

Výsledky naší práce

Výstupem kontroly je srozumitelný protokol o kontrole a revidovaná smlouva. Protokol o kontrole hodnotí rizika a nedostatky kontrolované smlouvy a kupované nemovitosti a obsahuje doporučení, jak je odstranit a jak dále postupovat. V revidované smlouvě jsou se sledováním změn provedeny námi navrhované úpravy a připojeny vysvětlující komentáře.

Podívejte se, jak takový protokol o kontrole a revidovaná zpráva mohou vypadat.

Stáhnout ukázku protokolu o kontrole Stáhnout ukázku revidované smlouvy
Naše práce nám přinesla stovky spokojených zákazníků. Podívejte se na jejich reference.

I was pleased to find a lawyer in Brno who could communicate in English.  They helped me to resolve an issue with a contract for a house purchase in the Czech Republic, and they were able to explian complex legal issues to me in English.

- Martin Walder

S Vaší službou jsem byla velmi spokojená. V krátkém termínu, kdy jsem měla podat případné připomínky na rezervační smlouvu, jsem ihned po kontaktování Vaší kanceláře dostala zpětnou vazbu na předloženou rezervační smlouvu s Vašimi připomínkami. Pokud jsem některým výrazům ve smlouvě nerozuměla, byly mi srozumitelně vysvětleny. Z Vaší strany nebyl pouze kontakt přes mail, ale některé záležitosti jsme probrali po telefonu.  Developer části rezervační smlouvy, ke kterým jsme měli připomínky, změnil a bylo možné ji v pozměněné formě podepsat.

- Barbora Rieglová

S vašimi službami jsem byl maximálně spokojen - oceňuji rychlost a pohodlnost s jakou vše proběhlo, výstup naplnil očekávání - shrnutí celkové kvality + komentář ke všem problematickým bodům.

- Jiří Kůs

Děkuji za Vaši práci při kontrole rezervační smlouvy, která byla dle mého názoru provedena profesionálně a detailně. Velmi mi to pomohlo při dokončení této fáze koupě bytu.

- Mgr. Miroslav Zabadal, PhD.

中古 富士通ゼネラル プラズマイオン加湿脱臭機 PLAZIONプラズィオン【ファッションの大好評】 脱臭20畳 加湿14畳、空調家電 中古富士通ゼネラル DAS-303E-T :d1401520:エスネットショップ 脱臭20畳 ヤフー店

U advokátní kanceláře KROUPAHELÁN jsem si objednala kontrolu kupní smlouvy na byt v novostavbě. Jednání bylo přátelské, spolupráce velmi flexibilní, ocenila jsem možnost realizovat veškerou komunikaci prostřednictvím e-mailu. Práce byla odvedena velmi rychle a fundovaně, z komunikace bylo zřejmé, že v této oblasti je AK opravdovým specialistou.

- Jana Vlachová

Služby kanceláře KROUPAHELÁN ohledně kontroly budoucí kupní smlouvy byly v mém případě profesionální, flexibilní - nelze jinak, než hodnotit velmi kladně.

- Marek Hlinka
149